24 lipca 2018 ~ 0 Comments

Uznanie OK money i podobnych spółek pozabankowych na naszym rynku usług finansowych

Współcześnie firmy pożyczkowe, jakie dzięki odrębnym regulacjom mogą udzielać kredytów na łagodniejszych niż banki zasadach, cieszą się coraz większą popularnością – nie da się ukryć, że wszelkiego rodzaju kredyty, proponowane przez firmy kredytowe przede wszystkim przez Internet, rodzą coraz liczniejsze pytania o opłacalność i uczciwość takich rozwiązań, jakie dotyczą coraz większej grupy ludzi. Jednak należy pamiętać, że aby nie mieć później poważnych trudności z kuszącym kredytem, warto najpierw poświęcić trochę czasu na przyjrzenie się różnym ofertom.

notatki
Według mnie jedną z ciekawszych propozycji jest oferta firmy OKMoney. Firma ta należy do poważnego konsorcjum międzynarodowego, jakie wykazuje aktywność w 7 krajach. Ponadto DFG Global zatrudnia więcej niż 5000 osób, a w portfelu aktywności firmy są także karty kredytowe, wymiana walut czy skup złota. Prezentowana firma specjalizuje się w kilku dziedzinach powiązanych z finansami, jedną z bardziej korzystnych ofert, jakie możemy tam odnaleźć, to błyskawiczne pożyczki internetowe, przyznawane od sumy 200 do 1500 zł na czas do 30 dni.
Sam mechanizm przyznawania pożyczki jest niezwykle prosty, dlatego, że wystarczy postępować według paru kroków, jakie zostały szczegółowo wyjaśnione na stronie internetowej firmy. To, co świadczy na korzyść OKMoney, to przede wszystkim bardzo proste procedury pożyczkowe, fakt, że firma nie wymaga poręczycieli i oświadczeń oraz duże zaufanie, jakim firma darzy klientów. Dzięki stronie firmy jesteśmy kierowani przez każdy etap składania wniosku, trzeba naprawdę się postarać, aby coś źle zrobić.
OKMoney w dosyć interesujący i przemyślany sposób zachęca sprawdzonych klientów do wzięcia kolejnej pożyczki, dlatego, że im dłuższy posiadamy staż, tym na poważniejszą kwotę możemy liczyć – nowy klient w firmie, który zaciąga tutaj pierwszą pożyczkę, może liczyć maksymalnie na 500 zł, jednak kwota ta rośnie przy 4 pożyczce do 800 zł, a przy 5 do 1500 zł.
Trzeba również obiektywnie dodać, że firma zastrzega sobie prawo do oddalania wniosków w dalszym etapie weryfikacji, a ponadto największa kwota kredytu zależy od oceny finansowej klienta.
ładne miasto
Trudności ze zwrotem kilku pożyczek sprawiają, że czasem nie oddajemy w wyznaczonym terminie swoich rat pożyczek. Może to skutkować pejoratywnym wpisem w bazach gospodarczych. By tak się to nie skończyło warto rozważyć połączenie pożyczek, a to omówiono na stronie http://konsolidacjaonline.pl/tani-kredyt-konsolidacyjny/.
relaks panny

Leave a Reply