20 maja 2016 ~ 0 Comments

Lakierowanie posadzek – postaw na formę

Istnieje krocie powodów, dla których powinieneś zdecydować się na lakierowanie swojej podłogi. Istnienie szczelin sprzyja bowiem zbieraniu się brudu, zaś uszkodzona pokrywa utrudnia odbieranie Twojej posadzki jako elementu ozdobnego mieszkania.

By przebieg lakierowania był właściwy, a rezultat finalny satysfakcjonował użytkownika, potrzebne jest wykonanie rzędu czynności, jakie da się określić przygotowaniem podłogi do zabezpieczenia. Pierwszym jego krokiem jest ścieranie nawierzchni, wskutek czego likwiduje się resztki starego lakieru oraz nierówności. Kolejną operacją jest zaszpachlowanie rys za pomocą mieszanki szczególnego proszku i ciekłego spoiwa. Na skutek tego, barwa wypełnienia szczelin będzie bliźniaczy jak odcień podstawowego parkietu. Po wykonaniu owej akcji, przystępuje się do dodatkowego polerowania, z wykorzystaniem drobnego papieru ściernego. Ostatnim etapem jest drobiazgowe wyczyszczenie całej nawierzchni.

Po przystosowaniu parkietu, idzie zabrać się do samego lakierowania. Na początku, podłogę pokrywa się podkładem, jakiego zamiarem jest zagwarantowanie spójnej barwy powierzchni. Po odczekaniu kilku godzin, można zabrać się do nakładania lakieru, cechującego się dobrą trwałością na działanie czynników zewnętrznych. Następnym etapem jest zmatowienie nawierzchni przy wykorzystaniu specjalnej polerki. Końcowym cyklem jest nałożenie właściwej powłoki lakieru.

Jak pewnie wiesz, gorliwe wykonanie całego procesu nie jest operacją banalną. Nasi eksperci odznaczają się jednak wyjątkową fachowością usług i przynależą do ścisłej czołówki w stolicy. Wpisując w przeglądarkę internetową słowo kluczowe lakierowanie podłóg warszawa, w jednym z pierwszych wyników ujrzysz współrzędne na naszą firmę.

Comments are closed.