30 stycznia 2018 ~ 0 Comments

Jak wymagałam szybko gotówki zwróciłam się do usług Inwestum

Od niedawna posiadałam problemy finansowe a to z przyczyny nie zwróconych długów mojego byłego męża. Miałam w obowiązku te długi uregulować, bowiem instytucje bankowe nakazywały to oraz naliczały karne należności. Stresowałam się, iż nie zdołam zaradzić temu jakoś więc skierowałam się po ratunek do bliskich. Niestety ma siostra z partnerem nie byli w stanie mojej osobie dać dużej gotówki, bowiem byli zobowiązani do oddania kredytu gotówkowego. Nie miałam pojęcia w jaki sposób mogłabym dostać pożyczkę, obawiałam się, że będzie się toczyło w mej kwestii postępowanie komornicze. Wtedy znajoma ze studiów zakomunikowała, że dostępne są kredyty pod zastaw nieruchomości, które udzielają różnorodne pożyczkowe firmy. Napomknęła również, iż duża część tych instytucji znamionuje się dużym zasobem wiedzy i kompetencją. Zdecydowałam, że będę się ubiegać o ten wariant kredytu.

Przez internet wypatrzyłam firmę Safe House

W trakcie poszukiwań właściwej spółki pożyczkowej odszukałam portal firmy Inwestum, jaka oferowała bardzo interesujące opcje spłaty kredytu. Dowiedziałam się, że będzie to instytucja z wysoką jakością usług. Odszukałam informację, iż suma kredytu nie powinna wykraczać poza 50% kosztu mego domu i będę w stanie aplikować o pożyczkę na 6-18 miesięcy. Ponadto wyszukałam też od tym linkiem inwestum dokumenty co należy dostarczyć. Byłam zobowiązana przedstawić parę dokumentów a dodatkowo wykonać fotografie mieszkania. Opłacałam czynsz bez opóźnień dlatego nie posiadałam jakichkolwiek długów, w związku z tym nie musiałam się martwić, iż odmówią mi zobowiązania. Rozmawiałam z przedstawicielem firmy po czym zaproponowano mi wizytę dzięki czemu poznałam szczegółowe punkty regulaminu dotyczące proponowanych pożyczek.

Zdobyłam gotówkę na półtorej roku

Uzyskałam 20 000 złotych, jakie wykorzystałam na oddanie wierzytelności. Z tej przyczyny nie miałam w obowiązku spłacac zaległych odsetek. Gotówkę otrzymałam już po 48 h od czasu złożenia podania o kredyt. Obecnie zwracam tylk ojedną ratę co miesiąc, natomiast jej całkowity koszt wynosi w przybliżeniu 2,5%. Instytucja Inwestum nie potrzebowała przywłaszczenia domu, więc mogę bez problemu dalej tu zamieszkiwać. Jeślibym wykazała trudności z spłatą zobowiązania w określonym czasie mam możliwość czasowego zawieszenia terminu na zwrot. Jestem zadowolona z pomocy od Inwestum i mogłabym śmiało zarekomendować ją swoim bliskim, jeżeliby znaleźli się w ciężkiej pozycji finansowej

Comments are closed.