09 maja 2016 ~ 0 Comments

Brak auta? Rozwiązaniem – wynajem busów Katowice

Wybierasz się gdzieś z większą grupą kolegów, a nie pragniecie brać kilku wozów? A może organizujesz jakieś wydarzenie oraz potrzebujesz transportu dla ważnego gościa? Do tego pochodzisz z Katowic? Wynajem busów Katowice rozwiąże Twój kłopot.

Pojazdy dobrane do Twoich potrzeb

Stworzona przez nas oferta obejmuje pojazdy dla kilku czy też kilkunastu osób. Nasze samochody to pojazdy tak renomowanych producentów jak Renault, Volkswagen czy Peugeot. Każdy z nich przechodzi regularne przeglądy, to naturalnie dzięki czemu masz pełne przekonanie, że wynajęty bus zagwarantuje Tobie czy też Twoim gościom bezpieczną podróż.
Nie za bardzo wiesz, który samochód będzie najlepszy? Skontaktuj się z naszym konsultantem, który podpowie Tobie, jaki samochód oraz opcja najmu będzie najkorzystniejsza. Poza tym oszacujemy koszty, które poniesiesz w związku z wynajmem.

Jak zdołam dokonać rezerwacji oraz najmu busa?

W wypadku chęci wypożyczenia jednego z naszych busów, możesz zrobić to samodzielnie w stworzonym przez nas biurze lub skontaktować się z nami telefonicznie bądź mailowo oraz wyłonić samochód, jaki spełnia Twoje wymagania. Zarezerwowany bus będzie na Ciebie wyczekiwał w dniu, w którym do nas przyjedziesz. Na terenie Katowic pojazd jesteśmy w stanie również dostarczyć do Ciebie.

Pamiętaj, że do skonstruowania umowy wynajmu będziemy potrzebować Twoich zaświadczeń z aktualnymi danymi oraz przyjmowaną kartę kredytową. Jeśli jej nie posiadasz, opłatę za najem oraz depozyt opłacisz gotówką w momencie podpisywania umowy. Nie zapomnij, że powinieneś także posiadać przy sobie prawo jazdy!

Zapewniamy szeroką ofertę pojazdów dopasowanych do Twoich wymogów. Nasze busy zapewnią pewną oraz wygodną podróż w dowolne miejsce, również Tobie jak i Twoim bliskim.
Nie odnalazłeś na naszej profesjonalnej stronie wiadomości, których potrzebujesz? Zatelefonuj do naszego biura, a z rozkoszą odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Comments are closed.